Okuma Süresi: 4 dakika

Yılbaşı Film Önerileri

İşte size, bu özel zamanları daha da özel kılacak 10 harika yılbaşı film önerilerine hep birlikte göz atalım:

Yılbaşı hediyesi olarak teknolojik ürünler arasında seçim yaparken, karşımıza birbirinden çeşitli seçenekler çıkar. Ancak bu ürünler arasından doğru hediye seçimini yapabilmek bazen zor olabilir. Yılbaşı hediye fikirlerini ve fonksiyonlarını daha iyi anladığımızda, kime nasıl bir hediye alacağımıza daha kolay karar verebiliyoruz.

İşte size, bu özel zamanları daha da özel kılacak 10 harika yılbaşı film önerilerine hep birlikte göz atalım:

Evde Tek Başına

Noel tatilinde ailesi tarafından unutulan sekiz yaşındaki bir çocuk hakkında tanıdık ve sevilen bir Yeni Yıl filmi. Büyük bir evde tek başına kalan çocuk, evi iki soyguncudan korumaya çalışır, bu da komik durumlar yaratır. “Evde Tek Başına” o kadar büyük bir ilgi gördü ki, entrika, pozitiflik, tuzaklar ve komik olaylarla dolu farklı hikayeler anlatan 4 bölüm daha çekildi.

Taş Ailesi

Yılbaşı tatilinde Everett nişanlısını ailesiyle tanıştırmaya karar verir ve bu durum biraz sorun yaratır. Bir tarafta eksantrik ama misafirperver Stone ailesi, diğer tarafta ise oldukça muhafazakâr olan nişanlısı. Sonunda, filmdeki şenlik havasının arka planında, aşağıdaki gibi oyuncuların katılımıyla çok ilginç bir hikaye ortaya çıkıyor: Sarah Jessica Parker, Rachel McAdams, Dermot Marlon ve diğerleri.

Aşk Aslında

Yılbaşı film önerileri listemizde 3. sırada sıra dışı bir İngiliz filmi var. Noel yaklaşırken bazıları birbirlerinden ayrılır, bazıları aşık olur ve sonunda çok olumlu hikayeler yaratılır. Yılbaşı müzikleri, muhteşem oyuncuları ve heyecan verici hikayeleriyle bu film, Noel arifesinde mucizelerin gerçekleştiğine bizi gerçekten ikna ediyor ve içimizi bolca pozitiflikle dolduruyor.

Klaus

Postacı Akademisi’nin en zayıf öğrencisi Jesper, kendini buzlarla kaplı bir adada bulur. Adalılar arasındaki çekişmeye rağmen, Jesper, öğretmen Alva ve yalnız yaşayan oyuncak ustası Klaus ile dostluk kurar. Smeerensburg kasabasında başlayan bu beklenmedik arkadaşlıklar, komşuluk, sihir ve geleneklerle dolu, kahkahalarla dolu yeni bir hikayenin kapılarını aralar.

Noel Gecesi Kabusu

Yılbaşı film önerileri listemizdeki en eğlenceli filmlerden biri noel gecesi kabusu! Jack Skellington, Halloween Kenti’nin Balkabağı Kralı olmaktan sıkılır ve heyecan verici bir değişiklik arayışına girer. Keşfettiği Christmas Kasabası’nda, dünya genelinde çocuklara oyuncak dağıtma görevini Noel Baba’dan devralmaya karar verir.

Neşeli Hayat (2009)

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği bu film, ilhamını “Şahane Hayat temasından alıyor. Ailesinin geçimini sağlayabilmek için alışveriş merkezinde Noel Baba kılığına girmek zorunda kalan bir adamın ilginç hikayesini anlatıyor. Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Rıza karakteri, Türkiye sinemasının unutulmazları arasında yer alır. Ayrıca film özgün bir perspektifle hayatın güzelliklerine vurgu yapıyor. Yazarın yaratıcı dokunuşlarıyla film, izleyiciye yaşamın ne kadar neşeli ve renkli olabileceğini anlatıyor.

Yılbaşı film önerisi

Bridget Jones’un Günlüğü

Bridget, 31 yaşında yalnız bir gazeteci olarak hayal dünyasında yaşayan bir kadındır. Amacı, hayatının aşkını bulmak ve çekici patronuyla bir ilişki yaşamaktır. Noel’de annesi, Bridget’i avukat Mark Darcy ile tanıştırmak ister. Başlangıçta hikayeyi anlamasa da zamanla Mark’a duyduğu ilgi artar. Ancak bu durum, patronunun da dikkatini çeker.

Sezgi

Sarah ve Jonathan’ın tesadüfi buluşmalarını anlatan bu hikaye, süpermarkette tatil hediyeleri seçerken karşılaşmalarını konu alır. Sarah, numarasını Gabriel García Márquez’in kitabına yazar, Jonathan ise adını beş dolarlık bir banknotun üzerine not alır. Hayatları daha sonra farklı yollara gidecek ve beklenmedik şekillerde devam edecektir. Ana karakterleri neler bekliyor, göreceğiz.

Bir Noel Hikayesi

Nazik ve yürek ısıtan bir hikaye olan Charles Dickens’ın eseri, mutlu bir sonla noktalanıyor. Hikaye, sabırsız ve cimri Kruger’ın Noel’i unutma yolundaki değişimini anlatıyor. Yaşlı adam, başka biri olmaya karar verir ve film, izleyicilere nezaketi, cesareti ve umudu öğretir. Yılbaşı film önerileri listemize yakışan bir film!

Grinch

Yılbaşı film önerileri listemizde son film Grinch. Grinch, Noel’i çalmak için görevlendirilen bir huysuzun hikayesini anlatıyor. Ancak genç bir kızın cömert tatil ruhu, Grinch’in kalbini dönüştürüyor. Komik, iç açıcı ve görsel olarak etkileyici olan bu evrensel hikaye, Noel ruhunun gücünü anlatıyor.

Yılbaşı gecesi ne izlemeli derdine son veren yılbaşı filmleri listemizden dilediğiniz filmi seçerek, yeni yılı ailece keyifli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Filmleri en iyi görüntü kalitesinde izlemek için ise Axen TV kategorimizi ziyaret ederek mükemmel görüntü kalitesine sahip, Sunny veya Axen Akıllı TV modellerinden birini seçebilir, gerçeğe en yakın seyir deneyimini yaşayabilirsiniz.

Yılbaşı Film Önerisi
Yorumunuzu Yazın

Başa Dön