Robot Süpürgeler 

Teknolojinin her geçen gün geliştiği günümüzde robot süpürge alanında da yeni nesil modeller üretilmeye başlandı. 

Devamını Oku

Evcil hayvan tüyleri, dökülen saçlar ve toz gibi pek çok unsur evin rahatlıkla kirlenmesine sebep olur. Bunun yanı sıra çalışan insanların evi her gün temizlemek için vakitleri de yoktur.

Tüm bu sebeplerle robot süpürge, son dönemlerin en çok tercih edilen  elektronik ev aletlerinden biri oldu. Kendi kendine şarj olabilme özelliği, evde olmasanız dahi kontrolü sağlayabilen ve evin haritasını oluşturarak temizlik yapabilen otomatik bu süpürge modelleri, evlerde yerini almaya devam ediyor.

Robot Süpürge Modelleri

Birbirinden farklı pek çok modeli kullanıcısına sunan Axen robot süpürge modeli ile benzersiz temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Yuvarlak şekilde tasarlanan akıllı robot süpürgelerin boy ve ebatları evin içinde rahatlıkla hareket etmeye ve neredeyse tüm alanlara girmeye oldukça uygundur.

Akıllı robot süpürgeler, ergonomik tasarımları sayesinde dolap, koltuk ve yatak altı gibi alanları rahat şekilde süpürebilirler. 10 cm uzunluğa sahip boyları sayesinde bu alanlara kolaylıkla ulaşabilirler. Aynı şekilde  masa, sandalye, yatak ve koltuk ayakları gibi ulaşması zor olan yerlerin bile etrafında dönerek, kolayca süpürebilirler. 

Elektronik robot süpürgeler; ev temizliğinde daha az vakit harcamanıza olanak  tanıyarak, vakit kazandırır. Temizlik sırasında yaşanılan eklem ağrılarının önüne geçerek kullanıcısına konforlu bir temizlik deneyimi sunar. Aynı zamanda uzaktan kontrol edilebilme özelliği ile de siz evde olmasanız dahi evin süpürülmesini sağlar.

Axen’de her ihtiyaca her bütçeye uygun, model ve çeşitlilikte robot süpürge bulabilirsiniz. Axen’de yer alan;

modellerini inceleyerek, her modelin kendine özgü teknolojik özelliklerine göz atabilir, ihtiyacınıza uyumlu modeli Axen güvencesiyle satın alabilirsiniz. 

Robot Süpürge Özellikleri

Akıllı olarak üretilen robot süpürgelerin kendine özgü farklı özellikleri vardır. 

Bu özellikler arasında;

 • Otonom yapıda olması,
 • Akıllı kontrol özelliğine sahip olması,
 • Zor olan alanlara rahatlıkla girerek engel aşmaları,
 • Temizlik modu özelliği,
 • LDS navigasyon haritalandırma özelliği,
 • Akıllı şarj edilebilmesi,
 • Yüksek emiş gücü gibi daha pek çok özelliği sıralanabilir. Bu özelliklere değinecek olursak;
 • Akıllı Kontrol özelliği sayesinde; Akıllı telefonlara indirilen uygulama aracılığıyla süpürgenizi uzaktan da kontrol ederek evde değilken bile temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Girilmesi zor olan fayans araları, halı gibi pek çok bölgede rahatlıkla gezinerek süpürme işlemini gerçekleştirebilir. Bu sayede benzersiz temizlik deneyimine sahip olabilirsiniz. 
 • Engel aşma özelliği sayesinde bu modelleri yaklaşık 3 cm’ye kadar engel aşabilir ve lekeleri görebilirler. Yani robot süpürgeniz rahatlıkla halılarınızın üzerine çıkabilir, inebilir ve kapı eşiklerinden geçerek tüm odaları süpürebilir. 
 • Temizlik yaparken daha az vakit harcamak isteyenlerin yardımına koşan akıllı robot süpürgelerin temizlik modu özelliği sayesinde vakitten tasarruf edebilirsiniz. 
 • Haritalama olarak adlandırılan Laser LDS özelliği sayesinde bu süpürge robot, cisimleri algılar hem haritalandırma işlemini yapar hem de robotun etrafındaki cisimlere çarpmasına engel olur. 
 • Akıllı robot süpürge modelleri sesli komut ve sesli bilgilendirme özelliklerine sahiptir. Hemen temizliğe başlıyorum veya temizlik bitti kelimelerini sesli özellik sayesinde duyarak diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Akıllı robot süpürgelerin hızlı bir şekilde hayatımıza girmesi sonucu teknolojisi kadar fiyatları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Piyasada her bütçeye uyum sağlayacak çeşitte akıllı robot süpürge modeli bulunuyor. Emiş gücü, pil ömrü, toz ve su kapasitesi, fırça ve lazer özellikleri gibi daha pek çok şekilde kullanılan her detay, fiyat konusunda da belirleyici etkenler arasında yer alır. Robot süpürgede en iyi model hangisi sorusu için net bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü önemli olan evinizin şekli, ihtiyaç duyduğu alan ve beklentilerinizdir. En iyi süpürge robotunu bulabilmek için öncelikle ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeli ve bu ihtiyaçlara uyum sağlayacak ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmalısınız. Axen Robot Süpürge kategorisinde her bütçe ve ihtiyaca uyum sağlayacak uygun fiyatta Sunny Robot Süpürge modelleri yer alır. Sizler de Axen web sitesi üzerinden tüm ürünleri inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

5 Sonuç gösteriliyor
Filtre