Sunny Akıllı Robot Süpürge 

Sunny akıllı robot süpürge modelleri ile evinizi zahmetsizce temizleyin! Robot süpürge evi temizlerken, siz de artan zamanı dilediğinizce değerlendirin!

Devamını Oku

Akıllı robot süpürge, teknolojinin günden güne gelişmesi sonucu hayatımıza giren, ev temizliğinde sağladığı kolaylık ile beğeni toplayan teknolojik aletlerden bir tanesidir.

Elektrikli süpürgelerin belirlenmiş bir algoritma ile ve insan gücüne ihtiyaç duymadan çalışan modelleri akıllı robot süpürge olarak bilinir. Bu modeli diğer süpürge modellerinden ayıran en büyük özellikler arasında temizliği kendi kendine gerçekleştiriyor olması bulunur. Bu modeller, akıllı telefonlara yüklenebilen aplikasyonlar ile çalıştırılır. Aplikasyonlar sayesinde evin haritalama işlemi gerçekleştirilir ve talimatlar yine telefonlar üzerinden verilerek temizleme işlemi yapılır. Bu model sağladığı kullanım kolaylığı ve küçük yapıda olması sayesinde sıklıkla tercih edilen teknolojik ürünler arasında yer alır. Kablosuz olması ve iş gücünü azaltması robot süpürgelerin tercih edilme nedenleri arasında bulunuyor. Bu ürünler şarj edilebilir özelliğe sahip olmaları sayesinde kısa süre içerisinde şarj edilerek tekrar kullanılabilir. Robot süpürgeler ev temizliğinde birçok fayda sağlar. Bu modelin faydaları arasında şunlar sayılabilir;

  • İş gücünden tasarruf sağlaması
  • Evde siz olmasanız bile temizliğe devam edebilmesi
  • Pratik ve kolay kullanım imkânı
  • Ulaşılması zor bölgelerde bile maksimum temizlik olanağı sunması
  • Yüksek çalışma süresi

Akıllı Robot Süpürge Nasıl Çalışır?

Robot süpürgeler oldukça kolay ve pratik şekilde çalışırlar. Temizliği kolay hale getiren bu ürünü çalıştırmaya başlamak için ilk olarak şarj etmek gerekir. Bu işlem süpürgenin şarj ünitesinde gerçekleşir. Şarj ünitesi için belirli konum ayarları yapılır ve süpürge tamamen şarj edildikten sonra çalışmaya hazır hale gelir. Bu teknolojik ürün belirli temizlik modları sunar. Kendinize uygun olan temizlik modunu seçtikten sonra başla tuşuna basarak süpürgeyi çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Temizliği sistematik ve pratik hale getiren Sunny akıllı robot süpürge, halı ya da sert zemin üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Robot süpürgenizde eğer çöp istasyonu mevcut ise temizlik bitiminde biriken çöpü kendi çöp haznesine boşaltır. Bu ürün tablet ya da telefon gibi cihazlara bağlanarak kontrol edilebilir. Süpürgeyi kontrol etmek için indireceğiniz aplikasyon sayesinde süpürgeniz siz evde olmasanız bile temizliğe devam edebilir. Robot süpürgeler hem silme hem de süpürme özelliğini bir arada bulundurur. Bu sayede siz sevdiklerinizle vakit geçirirken ya da keyifle kahvenizi yudumlarken bu ürün tüm temizliği sizin yerinize halleder. Süpürgenin ilk kullanımında kurulum yapabilmek ve haritalandırma işlemini gerçekleştirmek için Wİ-Fİ bağlantısı gerekir. Kurulum gerçekleştikten sonra süpürgenizi internet bağlantısına ihtiyaç duymadan manuel olarak çalıştırmanız da mümkündür.

Akıllı Robot Süpürge Modelleri

Sunny Hero Extra Akıllı Robot Süpürge

Ev temizliğinin küçük kahramanı akıllı robot süpürge, sahip olduğu teknik özellikler sayesinde siz hiç yorulmadan ev temizliğini tek başına halleder. Ergonomik tasarıma sahip olan bu cihaz, sizin ulaşamadığınız yerlere kolay şekilde ulaşır ve alçak bölgelerde maksimum temizlik sunar. Bu modelin aplikasyonu sayesinde cihazınızı kontrol edebilir ve size uygun olan temizlik modunu seçebilirsiniz. Uygulama ile kontrol edebileceğiniz süpürge modeli, siz evde olmadığınız zamanlarda bile çalışmaya devam eder. Robot süpürge, 2 adet yan fırça ve 1 adet çırpıcı fırçası ile çok yönlü temizlik imkanı sunar. Aynı zamanda bu model düşük ses seviyesine sahip olması sayesinde temizlik sırasında hiçbir gürültüye neden olmaz.

SUNNY Hero Power Plus Akıllı Robot Süpürge

Üstün temizlik imkânı sunan SUNNY Hero Power Plus Akıllı Robot Süpürge, yüksek performanslı bir fırça sistemi ve güçlü bir motorla donatılmıştır. Bu sayede, halı, kilim, parke, fayans gibi farklı yüzeylerde etkili bir temizlik yapabilir. Ayrıca, 500 ml kapasiteli toz haznesi ile uzun süreli temizlikler yapabilirsiniz.

SUNNY Hero Power Plus Akıllı Robot Süpürge, ev temizliği için pratik ve kullanışlı bir seçenektir. Bu akıllı robot süpürge, akıllı sensörler ve harita oluşturma teknolojisi ile donatılmıştır. Bu sayede evinizi daha iyi tanır ve daha etkili bir temizlik sağlar. Ayrıca, cihazın uygulaması aracılığıyla süpürgeyi uzaktan kontrol edebilir, temizlik programını değiştirebilir ve diğer ayarları yapılandırabilirsiniz.

Akıllı Robot Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son teknolojiye uygun olarak üretilen akıllı robot süpürgeler ev temizliğini oldukça kolay hale getirir. Sahip olduğu özellikler sayesinde iş gücünde gözle görülür bir azalma oluşmasına yardımcı olan bu cihaz  tercihinde dikkat edilmesi gereken birtakım detaylar bulunur. Robot süpürge alırken haritalama özelliği olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda alacağınızın ürünün emiş gücünün kuvvetli olması gerekir. Emiş gücü kuvvetli olmayan süpürgeler temizliği yeterli şekilde gerçekleştiremez. Bu cihaz seçiminde önemli olan detaylardan bir tanesi de sessiz çalışıyor olmasıdır. Şarj ünitesine dönüş özelliği de cihaz tercihinde önemli bir noktadır. Kendi kendine şarj ünitesine dönebilen robot süpürgeler pratik kullanım avantajı sunar ve sizin şarj etmeyi hatırlamanızı gerektirmez. Tek bir şarj ile uzun süreli çalışabilen bu cihazı tercih etmek, süpürgeden alınan verimi artırır.

Akıllı robot süpürgeler yukarıda saydığımız tüm özellikleri bir arada bulundurarak en iyi cihaz modelleri arasında yer alır. Bu modellerden kendinize uygun olanı seçerek ev temizliğini kolay hale getirebilirsiniz.

Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Akıllı robot süpürgeler birden çok teknolojik özelliği bir arada bulundurur. Temizliği pratik hale getiren bu cihaz fiyatları sahip olduğu teknolojik özelliklere göre değişiklik gösterir. Eviniz için uygun olan modele karar verdikten sonra akıllı robot süpürge modellerini Axen platformu üzerinden inceleyerek kendinize en uygun modele karar verebilir ve uygun fiyat avantajı ile kolay şekilde sahip olabilirsiniz.

2 Sonuç gösteriliyor
Filtre