Biz kimiz ?

Atmaca Elektronik A.Ş, 1979 yılında kurucusu Hayrettin Atmaca tarafından kişisel bir girişim olarak ticari hayata dahil olmuş, kısa bir süre içinde vergi rekortmenleri listesine adını yazdırmıştır. Atmaca Elektronik A.Ş, SUNNY markası adı altında gerçekleştirdiği küçük ev aletleri, televizyon, uydu alıcısı, telefon, tablet gibi elektronik ürünler ve derin dondurucu grubundaki üretimleri sayesinde Türkiye’nin 3. Büyük Elektronik Üreticisi koltuğuna oturmuştur.

İstanbul’da 110.000 metrekarelik bir alana yayılan, yüksek teknolojiyle donatılmış üretim tesislerine sahip olan SUNNY; Türkiye’deki en modern yüzey montaj hatları ile yüksek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeydedir. Marka; Samsung, ZTE, Digiturk gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İç pazarda büyümesini günden güne sürdüren marka, ihracata verdiği önem ile de tanınmaktadır. Atmaca Elektronik A.Ş. hali hazırda 78 ülkeye ürünlerini ihraç ederek bu alanda da büyük başarı yakalamıştır.

AR-GE’ye Verilen Önem

Günümüzde tüketici beklentileri sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Atmaca Elektronik A.Ş. bünyesindeki AR-GE departmanı bu beklentileri karşılamak için sürekli yeni projeler geliştirmekte, elektronik grubunda 48 ekrandan 218 ekrana kadar LED TV’ler üretmektedir.

1994 yılında elektrikli ev aletleri üretimine başlayan Atmaca Elektronik A.Ş; yalın üretim tekniklerini kullanıp Once Piece Flow (Tek parça akış sistemi) prensibi ile tasarlanan ve tam otomasyonlu robot teknolojisi ile çalışan sistemle; SUNNY Esfera ve SUNNY Cascada elektrikli süpürgelerini tüketicilere üstün özellikli ürünler olarak sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Öncelik

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren SUNNY, 2007 yılında kurmuş olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyerek bu alana yaptığı yatırımları artırmıştır. SUNNY konusunda uzman müşteri ilişkileri personelleri ve ülke genelinde 500’den fazla satış sonrası hizmet merkezi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Çevreye Duyarlı Marka

2011 yılı itibari ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak ekolojiye de sahip çıkan SUNNY, çevreye karşı sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekte olup tüm yasal şartlara da uyum sağlamaktadır. Ayrıca 2013 yılında OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak bu konuda tüm firma genelinde risklerini belirlemiş ve kontrol altına almıştır.

İstihdam ve Çalışana Saygı

Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik A.Ş; istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, 38 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, binlerce çalışanı, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.

Başa Dön