Viomi Akıllı Robot Süpürge 

Gelişen ve değişen günümüz teknolojisinde her geçen gün robot süpürge modelleri de güncelleniyor. Akıllı robot süpürgeler, son dönemlerde en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan elektronik ev aletlerinden biridir. Kendi kendine şarj olabilme özelliği, evde olmasanız dahi kontrolü sağlayabilen ve evin haritasını oluşturarak dip, köşe  temizlik yapabilen Viomi akıllı robot süpürge çeşitleri ile mükemmel temizlik deneyimini yaşayın. 

Devamını Oku

Viomi Akıllı Robot Süpürge Modelleri

Elektrikli süpürgelerin belirlenmiş bir algoritma ile ve insan gücüne ihtiyaç duymadan çalışan modelleri akıllı robot süpürge olarak bilinir. Bu modeli diğer süpürge modellerinden ayıran en büyük özellikler arasında, temizliği başka birine ihtiyaç duymadan kendi kendine gerçekleştiriyor olması yer alır. Bu akıllı robot süpürge modelleri, akıllı telefonlara yüklenebilen aplikasyonlar ile çalıştırılır. Aplikasyonlar sayesinde evin haritalama işlemi gerçekleştirilir ve talimatlar yine telefonlar üzerinden verilerek temizleme işlemi gerçekleştirilir. Viomi akıllı robot süpürgeler, sağladığı kullanım kolaylığı ve küçük yapıda olması sayesinde sıklıkla tercih edilen teknolojik ürünler arasında yer alır.

Viomi V5 Akıllı Robot Süpürge 

Viomi V5 Akıllı Robot Süpürge, çoklu haritalama özelliği ve 2700 PA güçlü emiş gücü sayesinde mükemmel temizlik deneyimi sunar. Bu model süpürge modeli LDS Lazer Navigasyon sistemi, ultra uzun ana fırça ve yan fırça modeli üst düzeyde bir temizlik deneyimi tanır. Son teknolojik imkanlar kullanılarak geliştirilen AI Algoritmalarına sahip V5’in LDS Laser Navigasyon özelliği ve AI teknoloji ile 6 metrelik bir yarıçapta durmadan tarama yaparak evde güvenli bir şekilde ilerleyerek süpürme işlemini gerçekleştirir. 

VIOMI V5 Pro Akıllı Robot Süpürge

Viomi V5 Pro Akıllı Robot Süpürge modeli, çarpışırken dörtlü Laser Lidar Sensörleriyle ortamda boyutu 3.5 mm’den büyük olan tüm objeleri algılar. Bu sayede 150’den fazla yakın engeli ayırt ederek tüm engelleri rahatlıkla aşar. 4000 Pa emiş gücü sayesinde her türlü toz ve kiri temizler. Viomi V5 modeline göre temizlik yüzeyini genişleten ultra uzun yan fırçaları ile tüm duvar kenarlarını detaylıca temizler. Çok yönlü zemin temizleme profesyoneli olarak isimlendirilen bu model süpürge sayesinde robotunuza komut vermenize gerek kalmaksızın, akıllı yapısıyla konforlu bir kullanım kolaylığı sağlar. 

VIOMI Alpha 2 Pro Akıllı Robot Süpürge

Viomi Alpha 2 Pro akıllı robot süpürge modeli, AI Teknolojisiyle geliştirilmiş 360 derece lazer tarama özelliği ile 5 farklı haritalama kapasitesine sahiptir. Yatay ve dikey çarpışma önleyici sensörleriyle temizlikte çığır açan Alpha 2 Pro süpürge modeli, paspaslama özelliği ile de hiçbir tozu kaçırmadan mükemmel şekilde temizler. Bu model akıllı süpürge, 4000 Pa güçlü emiş gücü ve halı tanıma özelliği sayesinde halıları derinden temizlerken kirliliği algılayarak emiş gücünü artırır.

Robot Süpürge Nasıl Çalışır?

Akıllı robot süpürge modelleri 2000-4000 Watt arasında değişen emiş gücüne sahiptir. Pa ile ifade edilen emiş gücü artış gösterdikçe, süpürgenin çekim kalitesi de aynı oranda artış gösterir. Halı, parke, fayans gibi tüm yüzeylerde rahatlıkla dolaşabilen bu süpürge modeli; yan fırçalar sayesinde etraftaki kirleri kendisine doğru çekerek toz, kırıntı, saç, tüy gibi çeşitli çöp ve kirleri vakumlayarak çeker. Süpürgeye eklenen sensörler hem etrafındaki nesneleri algılamasını sağlar hem de yere dökülen herhangi bir çöpü görmesine olanak tanır. Hem süpürme hem de silme modları olan farklı bu süpürge modelleri de çeşitler arasında yer alır. Bütçe ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak, dilerseniz yalnızca süpürme dilerseniz de silme ve süpürme işlemini aynı anda gerçekleştiren Viomi akıllı robot süpürge modellerini tercih edebilirsiniz.

Viomi Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Akıllı robot süpürgeler birden çok teknolojik özelliği bir arada bulunduran süpürge çeşitlerindendir. Temizliği pratik hale getiren bu modellerin fiyatları sahip olduğu teknolojik özelliklere göre farklılık gösterebilir. Eviniz için uygun olan modele karar verdikten sonra Viomi Akıllı Robot Süpürgeler modellerini inceleyerek kendinize en uygun modele karar verebilir ve uygun fiyat avantajlarıyla  Axen üzerinden kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

3 Sonuç gösteriliyor
Filtre