Çelik Kettle Modelleri ve Fiyatları

Çay veya kahve yapmak için bir kettle (su ısıtıcısı) kullanmak, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu nedenle, kaliteli ve kullanışlı bir kettle seçmek oldukça önemlidir. Sunny Flora Paslanmaz Çelik Kettle modeli, mükemmel tasarımı ve üstün özellikleriyle dikkat çeken bir seçenektir.

Devamını Oku

Çelik kettle modeli, dayanıklı paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Bu sayede, uzun ömürlü bir kullanım sunar ve çizilme veya paslanma gibi sorunlardan etkilenmez. Ayrıca, temizliği de oldukça kolaydır.

SUNNY Flora Paslanmaz Çelik Kettle Özellikleri

Sunny Flora Paslanmaz Çelik 1500 W gücü ve 1,7 litre geniş kapasitesine sahiptir.

Bu sayede kolayca çayınızı demleyebilir, yemeklerinizin sıcak su ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Bu özelliklerinin yanında:

  • Elektrikli kettle Sunny Flora’nın gizli ısıtma elemanı ile iç kısımda rezistansı görünmez. Güç gösterge lambası su ısınırken yanar ve kaynama noktasına ulaştığında söner. Işık söndüğünde suyun kaynadığını anlayabilirsiniz.
  • 360 derece dönebilen taban kullanım kolaylığı sağlarken, gri rengi ve zarif tasarımı mutfakların şıklığını tamamlar.
  • SUNNY Flora Paslanmaz Çelik Kettle su kaynadığında otomatik kapanır. Susuz çalışmayı önleyen sistemi sayesinde ise makinenin içinde su bittiğinde çalışmayı durdurur. Böylece olası kazaların ve ürünün bozulmasının önüne geçilir.

Suya doğrudan ve uzun süreli temas edecek çaycıların paslanmaması önemli etkenlerden biridir. Ürünün paslanması hem makinenin kullanım ömrünü kısaltacak hem de sağlığı olumsuz etkileyecektir.

  • SUNNY Flora Paslanmaz Çelik Kettle, paslanmaz çelik gövdesi ile uzun süreli kullanım imkânı vardır. Kaynama-susuz kalma koruması su ile temas eden elektronik cihazlarda en önemli güvenlik unsurundan biridir.
  • Ayrıca 2 yıl garanti süresine sahiptir.

SUNNY Flora Paslanmaz Çelik Kettle Fiyatları

Çelik kettle modelinin kullanıcı dostu bir tasarımı vardır. Ergonomik sapı ve dökme ağzıyla kolayca su doldurabilir ve dökebilirsiniz. Ayrıca, su seviyesini kontrol etmek için şeffaf bir göstergeye sahiptir. Bu sayede, su seviyesini kolayca görebilir ve gerektiğinde daha fazla su ekleyebilirsiniz.

Sunny flora paslanmaz çelik kettle modeli incelemek için Axen web sitesini inceleyebilir, güvenli ve konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Tek sonuç gösteriliyor
Filtre