Yenilenmiş Televizyon Nedir?
Yenilenmiş Televizyon ne demek? Outlet TV, 2. El TV ya da teşhir TV ile arasında fark var mıdır? Yenilenmiş TV’lerle alakalı merak ettiğiniz tüm sorular yazımızda!

Devamını Oku

Yenilenmiş televizyon, satışı gerçekleştirilen ve daha sonra iade edilen, kullanılmamış televizyonlardır. Bu televizyonlar uzmanlar tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, yeniden satışa sunulur.

Yenilenmiş Televizyonlar Güvenilir Mi?
Axen.com.tr web sayfamızda yer alan Axen yenilenmiş televizyon modelleri, profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile kontrol edilir.

Yenilenmiş TV Garanti Kapsamında Mıdır?Yenilenmiş Televizyonların hepsi Sunny garantisi altındadır. Satışı gerçekleştirilen yenilenmiş televizyonunuzun kurulumu yapıldıktan sonra garanti süresi 2 yıldır.

Yenilenmiş Televizyonun Avantajları Nelerdir?

Yenilenmiş televizyon fiyatları oldukça ekonomik olduğu için her bütçeye hitap etmektedir. Aynı özellikteki diğer televizyonlara daha fazla ödemek yerine, kaliteli ve garanti kapsamında yenilenmiş televizyonu tercih edebilirsiniz.

Sürdürülebilir teknoloji ürünü olarak profesyonelce tasarlanan yenilenmiş televizyon modellerini tercih ederek, geri dönüşüme ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Üstelik enerji tasarrufu ile yüksek faturaların önüne geçmenizi sağlar ve uzun vadede tasarruf yapma imkânı elde edersiniz.

İster evinizde ister ofisinizde yenilenmiş televizyon seçenekleri için cazip fiyatlar sizleri bekliyor. Teknolojinin son yeniliklerinin yüklendiği televizyonların hepsi garanti kapsamında olup, herhangi bir sıkıntı ile karşılaştığınızda anında çözüm sunulmaktadır.

Çok sayıda ürün seçeneği ve özellikleri arasından dilediğinizi seçme kolaylığı olan sitemiz üzerinden kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yenilenmiş Televizyon İçin Servis Desteği Var mı?

Ürünü satın aldığınız andan itibaren kurulum ve montaj konusunda yetkili servisimizden faydalanabilirsiniz.

Yenilenmiş Televizyonun İadesi Var mı?

Satış sözleşmesi içerisinde yer alan garanti ve iade koşulları kapsamında iade etmeniz mümkündür.

Yenilenmiş Televizyonu Taksit İle Alabilir Miyim?

Axen.com.tr’de yer alan diğer ürünlerimizde olduğu gibi yenilenmiş televizyonlarda da taksit imkânından faydalanmanız mümkündür. Yenilenmiş televizyon için vade farksız 6 taksite kadar kolaylık sağlanmaktadır.

Yenilenmiş Televizyon Alırken Kargo Bedava Mı?

Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Yenilenmiş televizyon modellerimiz arasından seçeceğiniz herhangi bir ürün siparişinizde, kargo ücreti almadan adresinize teslim edilmektedir.

Teşhir Ürün İle Yenilenmiş Ürün Farkı Nedir?

Teşhir TV ile yenilenmiş TV arasında ne fark var? Ya da Teşhir televizyon alınır mı? Gibi sorulara da yanıt vermek gerekiyor.

Teşhir ürün, sergilenen üründür. Yani mağazalarda her kategoriden ürünün bir tanesi açılır ve kullanılır. Müşteriler, o ürünü inceleyerek bilgi sahibi olurlar. Telefon, tablet, bilgisayar, televizyon, buzdolabı gibi ürünler bu kategorilerden bazılarıdır.

Yenilenmiş ürünler, kullanılmamış ürünlerdir. Ürünler, yazılım ve donanım olarak temizlenir, sıfırlanır ve kalite kontrolden geçerek yeniden satışa sunulur. Firma tarafından garanti kapsamına alınmaktadır.

Ürün alırken yenilenmiş ve teşhir olup olmadığı konusunda detaylı bilgi edinmeniz, ürünün garanti dâhilinde olması açısından önem taşımaktadır.

Uygun fiyatlarla sunulan yenilenmiş ürünler, her bütçenin kaliteli ürünlere ulaşmasının sağlar. Ambalajı bozulmadan elinize ulaşan ve daha uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürünlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yetkili servisimiz tarafından kurulumu yapılan tüm yenilenmiş ürünlerde 2 yıl Sunny garantisi bulunmaktadır.

10 Sonuç gösteriliyor
Filtre