webOS Sihirli Kumanda RTK2874

575.00

Teknoloji ile donatılmış sihirli kumanda istediğiniz yöne hareket ederek televizyonunuzda beliren işaretçi ile kullanım kolaylığı sağlar.

Favorilere EkleKarşılaştırma
Stok Kodu: 4450000485 Kategoriler: , ,

Teknoloji ile donatılmış webOS sihirli kumanda, ses tanıma sistemi, evrensel kontrol, 4 çekirdekli üstün performans, Ultra Surround ses, canlı menü, görüntü aktarımı, IOT cihazlarıyla eşyaları uzaktan kontrol edebilme gibi pek çok özellikle donatılan Sunny webOS TV ile izleme ve dinleme deneyiminizi en üst seviyeye taşıyın.

Teknoloji ile donatılmış sihirli kumanda istediğiniz yöne hareket ederek televizyonunuzda beliren işaretçi ile kullanım kolaylığı sağlar. Üstelik 2.0 sürümüne eklenen Magic Explorer (Sihirli Tarayıcı) sayesinde izin veren yayınlarda merak ettiğiniz şeyleri arayabilirsiniz. Bunun için sihirli kumanda ile merak ettiğiniz kişi ya da görüntünün üzerine gelerek ve OK tuşuna basılı tutmanız yeterli. Üstelik sağında açılan arama penceresi, yayın devam ederken arama yapmaya olanak sunuyor.

Sihirli kumanda ile yapabilecekleriniz;

 • İşaretleme
 • Hareket Tuşu
 • Evrensel Kontrol
 • Sesle Kontrol

SUNNY 75’’ Frameless UHD 4K webOS 2.0 Smart TV kumandası üzerinde yer alan Netflix ve Amazon Prime tuşları ile akış hizmetlerine kolayca bağlanabilir, sınırsız içeriğe erişip, zevkinize göre müzik, dizi ya da film seçimi yapabilirsiniz. Sesle kontrol sayesinde kumandanıza “Televizyonu kapat / Televizyonu aç” gibi komutlar verebilirsiniz.

 1. uğur

  Axen AX49FIL27 modeli ile uyumlumudur acaba ? ona göre satın alacağım

  • Axen

   Sayın Uğur Bey Merhaba, ürün sadece webOS işletim sistemine sahip cihazlarla uyumludur. Belirttiğiniz model Android tabanlı olduğundan uyumlu değildir. Sağlıklı günler dileriz.

 2. ahmet

  kumanda Sunny logolumudur Sesli komut özelliği mevcutmu

  • Axen

   Sayın Ahmet Bey Merhaba, ürün SUNNY logolu gönderilmektedir. Sesli komut özelliği bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

 3. Ayşe

  Axen marka olan Her televizyona uyumlu

  • Axen

   Sayın Ayşe Hanım Merhaba, ürün sadece webOS işletim sistemine sahip TV’lerle uyumludur. Sağlıklı günler dileriz.

Ürünü Değerlendir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webOS Sihirli Kumanda RTK2874
575.00