AXEN 50 inç 126 Ekran Frameless Ultra HD 4K Smart Android TV AX50FIL403
Akıllı, Zengin, Sınırsız
50 inç TV modellerinde kurulum hizmeti ücretsizdir.
Ücretsiz Kargo
6 Taksite Kadar
Güvenli Alışveriş
2 Yıl Garanti
Stokta yok
Favorilere EkleKarşılaştırma
Stok Kodu: TRAXDLD050456900 Kategoriler: , , , Brand:
Zengin İçerik Dünyası
Sınırsız Eğlence
Evinizdeki Asistan: ''Hey Google!''
Uygulama ve Oyun
Televizyonunuzu özelleştirin!
Chromecast Entegrasyonu ile
Ekran Yansıtma Teknolojisi
Üstün Performansa Sahip
Dolby Ses Sistemi
4K Ultra HD Çözünürlük
4K piksel ile 4 kat kaliteli görüntü!
İnce Çerçeve
Televizyon keyfinizi sınırlamayın!
Axen 50” 126 Ekran 4K Ultra HD Android TV ultra ince çerçevesiyle sınırların ötesinde bir deneyim sunar.
Android Telefon ve Tabletler Android TV’ye Nasıl Bağlanır?
4. Cep telefonunu televizyona yansıtma işlemi tamamlandı.”
Bilgisayar Ekranı TV’ye Nasıl Bağlanır?
“Bilgisayar ekranını televizyonunuza aktarmanın iki farklı yolu bulunuyor.
1. Yol
1. Google Chorome sekmesi açın,
2. Sağ klik yaparak “”yayınla”” seçeneğine tıklayın,
3. Ekranın sağ üst köşesinde açılan penceren TV’nizi seçin,
2. Yol
1. Bigisayarınızın sağ algt köşesinde yer alan “”Bildirimler”” alanını tıklayın
2. Açılan bencerede “”Yansı”” seçeneğine tıklayın,
3. “”KAblosuz bir ekrana bağlan”” seçeneğini seçin,
4. Açılan menüde TV modeliniz görüntülenecektir.
TV bağlantınızın tamamlanabilmesi için Ttelevizyonunuzun internet bağlantısı olduğuna emin olun.”
50" 126 EKRAN
3840 X 2160 ULTRA HD
SMART-ANDROID
4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ İLE HIZLI PERFORMANS
HDR TEKNOLOJİSİ İLE 10 BİT RENK
800 HZ
DAHİLİ UYDU ALICILI
SPDIF OPTİK SES ÇIKIŞI
2 x 8 W SES ÇIKIŞI
KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARIMI
DVB-T2/C/S2 YAYIN DESTEĞİ
WIFI
1 x USB (MEDIA PLAYER)
VGA GİRİŞİ
3 x HDMI
OTOMATİK KAPATMA ÖZELLİĞİ
TEK KUMANDA
MOUSE VE KLAVYE KULLANIMI
EBA TV UYGUN
2 YIL GARANTİ
Vade Farksız Taksit Seçenekleri
* 5.000 TL altındaki TV’lerde geçerli taksit sayısıdır.
Kredi Kartı 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit* 6 Taksit*
Diğer Bankalar Diğer bankalara ait kredi kartlarıyla peşin olarak alışveriş yapabilirsiniz.
Henüz inceleme yok.
"AXEN 50 inç 126 Ekran Frameless Ultra HD 4K Smart Android TV AX50FIL403" için ilk incelemeyi siz yapın.
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Çözünürlük (Piksel)
3840 x 2160
Dahili Uydu Alıcı
Var
Ekran Boyutu
50 inç