Okuma Süresi: 4 dakika
Ultra Slim Frame Nedir ?

Ultra Slim Frame, televizyonlarda ince çerçeveli özel tasarımlara verilen isimdir. Teknolojinin geldiği son noktada cazip bir modele sahip olmak isteyenler, Axen’in Ultra Slim Frame modellerini tercih edebilir.

– Ultra Slim Frame’in zarif tasarımı ile evin çok daha modern. –

AXEN 49" ULTRA SLIM ULTRA HD 4K
Ultra Slim Frame Özellikleri

Evde sinema keyfi yaparken ya da heyecan verici maçları takip ederken her anın tadını sınırsızca çıkarmak istiyorsan geniş ekranlı bir TV kullanmalısın. Ancak ekran ne kadar geniş olsa da dış çerçevesi kalınsa görüntüye odaklanman zorlaşır. Bu modelin ince çerçevesi ise geniş ekranın keyfini çıkarmak için idealdir.

Ultra Slim Frame İle Gelen Modern Dokunuş

Dekorasyona önem verenler, TV seçiminde de oldukça hassas davranır. Ölçü, tasarım gibi özellikler konusunda titiz bir araştırma yaparak evine en yakışacak modele ulaşmaya çalışanlar için bu özellik doğru bir tercihtir. 5 mm çerçeve kalınlığı ve zarif ayak tasarımı farkıyla Axen 49″ Ultra Slim UHD 4K Smart TV For Android evinizde yakaladığı uyumla en göz alıcı eşyası olacaktır. Farklı genişlikte olan odalarda kaba bir görüntü yaratmaması ve zarif görünümü sayesinde mükemmel bir duruş sergiler. Dekorasyonda yer alan diğer parçalar ile uyum sağlayan görüntüsü, hayallerini evine taşımanı kolaylaştırır.

– HDR teknolojileriyle desteklenen Ultra Slim Frame TV ile renklerdeki en ince ton farklılıklarını bile kaçırma! –

Axen Ultra Slim Frame TV Satın Alman İçin 4 Neden

Axen Ultra Slim Frame ince çerçeveli ekranın yanı sıra çok sayıda özelliği bir arada sunar:

  • Full HD ve Ultra HD görüntü teknolojileri, ekrana her zaman en gerçekçi karelerin yansımasını sağlar.
  • Smart TV özelliği sayesinde birçok platformun keyfini, Ultra Slim Frame farkıyla çıkarabilirsin.
  • Bu keyfe 4K ayrıcalığını da dahil edersen her an capcanlı görüntülerin yer aldığı bir tablo evine renk katar.
  • Ultra Slim Frame modellerle beraber verilen kablosuz klavye ve mouse ise iş amaçlı kullanımlarda kolaylık sağlar.

Axen kalitesiyle üretilen Ultra Slim Frame modelleri, uzun yıllar ilk günkü performansını sürdürmeye devam eder.
Bu sayede hem tasarımıyla hem de cazip özellikleriyle benzersiz olan televizyonun, evin başköşesinde yıllarca yer almaya devam eder.

– Çağdaş ev dekorasyonlarına uyumlu modern bir TV: Axen Ultra Slim Frame TV! –

Ultra Slim Frame ile Tüm Detayları Yakala

Sıradan TV’ler sadece ana tonları algılamana fırsat verir. HDR özellikli televizyonlar sayesinde doğanın canlılığını yansıtan bütün renkler, gözler önüne serilir. İster belgesel izle ister makyaj videoları ile kendine yakışan renkleri bulmaya çalış: Ultra Slim Frame, tasarımının yanı sıra üstün özellikleri sayesinde ufak ton farklılıklarını bile rahatça görmeni sağlar.

– Duvarındaki sinema perdesi: Ultra Slim Frame TV! –

Ultra Slim Frame İçin Duvarlarda Yer Açmaya Hazırlan

Televizyonunu zevkine göre duvara monte edebilir ya da bir TV ünitesi ile beraber kullanabilirsin. Her iki şekilde de tek karşılaşacağın modern bir görüntü olacak. Çok dar odalar için duvara montaj yapman daha doğru bir seçim olabilir. Bu sayede yerden tasarruf sağlayabilir ve odayı daraltmadan geniş ekrandan sevdiğin filmlerle buluşabilirsin. Axen tarafından sunulan Ultra Slim Frame teknolojisine, uygun fiyatlarla sahip olabilir ve evinde sıkılmadan vakit geçirebilirsin.

– Şık tasarımlı Axen TV Ultra Slim Frame’in inanılmaz ince çerçevesiyle tanış! –

Başa Dön