Okuma Süresi: 3 dakika
Smart TV Almak İçin 5 Sebep

Smart TV Almak İçin 5 Neden : Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Non Smart televizyonların yerini akıllı TV’ler almaya başlamıştır. Herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan çevrim içi olmanızı ve ağ tabanlı medya içeriklerine ulaşmanızı mümkün kılan ürünler, büyülü bir dünyanın kapılarını aralar.

Klasik televizyonlara göre oldukça fonksiyonel olan smart TV ile birlikte pek çok eğlence birlikte gelir. Akıllı TV özelliği olan Axen 55″ Ultra HD Smart TV For Android™ ile eğlence serüveninize renk katın!

Peki, Smart TV’nin avantajlarını birlikte incelemeye ne dersiniz?

1. İnternete Bağlanabilme

Smart TV, bir televizyondan çok daha fazlasıdır. İnternete bağlanma özelliğine sahip olması sayesinde işlevselliği artar. Televizyonunuzu kablosuz özelliği ile ev internetinize bağlayabilirsiniz. İnternet bağlantısı, cihazınızın dünyaya açılması için bir yol açar. Bu sayede televizyonunuz üzerinden sınırsız miktarda içeriğe ulaşabilir, uygulama yükleyebilir, oyun oynayabilir ya da internette sörf yapabilirsiniz.

2. Dijital Medyaya Kolay Ulaşım

Evinizde bir Smart TV bulunmuyorsa, yayın akışındaki programları izlemekten başka alternatifiniz olmaz. Ancak her zamana sevdiğiniz programların yayınlanması mümkün değildir. Akıllı televizyonlar ise size sınırsız seçenek sunar.

Akıllı televizyonlarınız sayesinde Netflix’deki en popüler içeriklere ulaşabilir ya da Exxen ile eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik AXEN akıllı televizyonlarda Netflix, Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklü halde gelir.

Dijital medyaya ulaşmak içinse hiçbir çaba harcamanıza gerek yoktur. En iyi teknoloji en uygun fiyata misyonunu benimseyen Sunny’nin sunduğu uygulamalar arası hızlı geçiş özelliği sayesinde tek tıkla uygulamaya giriş yapmanız ve binlerce alternatif arasından dilediğinizi seçerek anında tadını çıkarmanız mümkündür.

SUNNY 65’’ FRAMELESS 4K WEBOS SMART TV
3. Web Tarayıcı Özelliği

Smart TV’leri tarayıcı özelliğinden faydalanarak istediğiniz bir konu hakkında kolayca bilgi sahibi olabilir ya da sosyal medya hesaplarınızı güncelleyebilirsiniz. Bir bilgisayarın etrafına toplanmanıza gerek kalmadan sevdiklerinizle birlikte arama yapabilirsiniz. Akıllı televizyonunuz bir telefon ve bilgisayarın tüm işlevlerini üstlenebilir.

4. Uygulama Yükleme İmkânı

Smart TV’lere fonksiyonellik sağlayan en önemli özellikler arasında uygulama yükleme imkânı sunması gelir. Yüklediğiniz uygulamalar sayesinde televizyonunuza yeni işlevler kazandırabilirsiniz.

Smart TV Almak İçin 5 Neden

Televizyon üzerinden sesli görüşme yapabilir, güvenlik sisteminizin bağlı olduğu kamera görüntülerini izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz.

Bilgisayar ekranı ile sınırlı kalmadan oynayabileceğiniz oyunlar çok daha eğlenceli hale gelir. Ayrıca smart TV’ye USB sayesinde mouse ve klavye bağlamanız da mümkündür.

5. Görüntü Aktarımı

İşlevsel tasarımı sayesinde dikkat çeken AXEN televizyonlar, cihazlar arasında görüntü aktarımını mümkün kılar. Bunun için kullanabileceğiniz farklı yöntemler bulunur.

HDMI kablosu kullanarak diğer teknolojik cihazlardaki görüntüyü televizyonunuza aktarabilir ve daha büyük ekranda izleme imkânı bulabilirsiniz.

İzleyeceğiniz içerikleri ya da müzikleri USB belleğe atabilir ve televizyonun kolay kullanılır menüsü üzerinden ekrana yansıtabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızın ve bilgisayarlarınızın görüntüsünü Axen 43″ Full HD Smart TV For Android™ ile paylaşmak artık çok daha kolay.

Ayrıca doğrudan ekran yansıtma özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede televizyon ya da telefonunuzun kablosuz bağlantı özelliğinden faydalanarak ses ve görüntüyü televizyonunuza aktarabilirsiniz.

Başa Dön