Okuma Süresi: 5 dakika
Mutfağın Olmazsa Olmazı Küçük Ev Aletleri Nelerdir?

Mutfağın Olmazsa Olmazı Küçük ev aletleri, mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha verimli kullanmanızı sağlar. Bu sayede kendiniz ve sevdikleriniz için daha fazla zaman ayırma imkânı bulursunuz. En iyi teknoloji en uygun fiyata sloganıyla yola çıkan Sunny, trend tasarımıyla mutfağınıza şıklık katarken bir numaralı yardımcınız olur.

Öğünlerinizin Kurtarıcısı: Tost Makinesi

Fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan Sunny tost makineleri sayesinde pratik ve lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. 6 dilim tost yapabilme kapasiteli Sunny Piyano Tost Makinesi ile sevdikleriniz için aperatifler hazırlamak artık çok daha kolay.

Farklı sıcaklık değerlerine sahip olan tost makineleri yalnızca tost yapmakla kalmaz. Aynı zamanda 180 derece açılabilir özellikleriyle ızgara olarak da kullanılabilir. Geniş yüzeyli kalabalık aileler için de yeterli olan tost makinesinin üzerinden etlerinizi yağsız ve sağlıklı şekilde pişirebilirsiniz. Akan yağlar ise özel kanallarda toplanarak kolay temizlik imkânı sunar.

6dilimtost
Molaların Keyfi: Türk Kahvesi Makinesi

Mutfak yenileme sürecinde satın aldığınız küçük mutfak aletleri sayesinde daha kısa sürede yemeklerinizi hazırlayabilir ve Türk kahvesi makinesi sayesinde köpüklü bir kahve yapabilirsiniz. İdeal pişirme süresinde olan Sunny Fal Kahve Makinesi ile bol köpüklü Türk kahvenizin tadını çıkarın.

Satın alacağınız kahve makinesine karar verirken mümkün olduğunca fazla kapasitede kahve yapıyor olmasına dikkat edebilirsiniz. Sunny kahve makinesi gibi pratik ve tek tuşla çalışan ürünler kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca yavaş pişirme özelliğine sahip modellerle bol köpüklü kahveler hazırlayabilirsiniz. Kahveniz hazır olurken başka işlerinizle ilgilenebilmek içinse uyarı veren modelleri inceleyebilirsiniz.

Kahvaltının Yıldızı: Çay Makinesi

Kendinize ya da ev hediye olarak sevdiklerinize alabileceğiniz çay makineleri sayesinde, daha az enerji harcayarak lezzetli çaylar demleyebilirsiniz. Sıcak tutma fonksiyonu ile enerji tasarrufu sağlayan Sunny Orkestra Inox Çay Makinesi ile keyifli saatler geçirin.

Büyük tasarımlarıyla kalabalık misafirlerinizi ağırlarken dahi sorun yaşamanızın önüne geçen ürünlerin plastik ve metal tasarımlı modelleri bulunur. Kullanılan plastik sağlığa uygun olduğundan içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kolay temizlenir modellerin sunduğu pratiklik sayesinde mutfakta gereksiz zaman harcamazsınız. İçerisinde su olmadığında otomatik olarak duran Sunny çay makineleri ise yaşayabileceğiniz yangın riskinin önüne geçer. Ayrıca yalnızca bir çay makinesi olmakla da kalmayıp su ısıtıcı olarak da kullanılabilir.

SUNNY VİYOLİN RONDO
Küçük Yardımcınız: Rondo

Daha çok pratik kullanımlar için tercih edilen rondolar sayesinde yemeğin soğanını rendeleyebilir, saniyeler içerisinde domates suyu hazırlayabilirsiniz. Üstelik elinizi dahi kirletmenize gerek kalmaz. Paslanmaz doğrayıcı bıçağı ve geniş doğrayıcı haznesi ile Sunny Viyolin Rondo pratik ve hızlı kullanım için ideal.

Küçük tasarımları sayesinde mutfak tezgahınızda yer kaplamayan Sunny rondoların sahip olduğu paslanmaz bıçaklar, bulaşık makinesinde yıkanmaya da uygundur.

Lezzetli Hamur İşleri İçin: Mikser

Mikser, çırpıcı ile uzun süre uğraşarak hazırlayabileceğiniz yemekleri pratik bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kullanım alanı ise oldukça geniştir. Çırpıcı ucuyla birbirinden lezzetli kekler hazırlayabilir, krem şanti çırpabilir ya da çorbanızın topaklanmaması için karıştırabilirsiniz. Yoğurma aparatı ise hamurlarınızı sizin için yoğurur. Yoğurma ve çırpma aparatı ile Sunny Viyolin Mikser lezzetli karışımlar yapmanızı sağlar.

Sunny Flora Paslanmaz Çelik Kettle
İşlevsel Özellikleriyle: Kettle

Çeyizlerin olmazsa olmazlarından su ısıtıcılar sayesinde uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız. Yemek hazırlamak, çay demlemek ya da temizlik yapmak için ihtiyaç duyacağınız sıcak suyu saniyeler içerisinde hazırlayabilirsiniz.

Kettle alırken ihtiyaçlarınıza uygun büyüklükte bir model seçmenizde fayda vardır. Susuz çalışmayı önleyen sistemiyle Sunny Flora Paslanmaz Çelik Kettle mutfakta emniyet koruması sağlar. Ayrıca su ısındığında otomatik olarak kapanması, susuz çalışmaması gibi özellikler güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olabilir.

En Büyük Yardımcınız: Blender Seti

Farklı ihtiyaçlara özel olarak tasarlanan blender setlerinin içerisinde çırpıcı, el blenderi, mutfak robotu gibi parçalar bulunur. Bu sayede fonksiyonel özelliklere sahip tek bir seti farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. 700 Watt gücünde motoru ile Sunny Opera Multi Blender Set yüksek performans sağlar.

Değişik hız ayarlarında çalışan doğrayıcı sayesinde sebze ve meyvelerinizi farklı büyüklüklerde çekebilirsiniz. Kışlık yiyeceklerinizi hazırlarken faydalanabileceğiniz robotla lezzetli içecekler yapabilirsiniz. El blenderi sayesinde çorbanızı süzmekle uğraşmaz ve küçük parçaları kolaylıkla inceltirsiniz. Ayrıca bebeklerinize sağlıklı mamalar yapmak için de en büyük yardımcınız olur.

Mutfağın Olmazsa Olmazı Küçük Ev Aletleri

Birbirinden kullanışlı küçük ev aletlerini Sunny avantajlarıyla satın alabilir ve mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sunny sayesinde en yeni teknoloji en uygun fiyata sizinle!

Başa Dön