Okuma Süresi: 4 dakika
Kablosuz Görüntü Aktarımı Nedir?

Kablosuz görüntü aktarımı, elektronik cihazlar arasında herhangi bir kablo ihtiyacı duymadan görüntü aktarabilmeyi mümkün kılan bir teknolojidir. Bu işlemi Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları ile sağlayan kablosuz görüntü aktarımı teknolojisi sayesinde oldukça keyifli bir deneyime sahip olabilirsin.

Kablosuz görüntü aktarımı teknolojisinin bir diğer adı Miracast’tir. Miracast özellikli Smart TV modelleri ile ekran yansıtma özelliğine sahip telefon ve tabletini kullanabilirsin. Ekran yansıtma özelliğine sahip akıllı cihazları televizyonuna kısa sürede bağlayabilirsin.

Miracast özelliği, akıllı cihazların ekranını televizyonda görüntüleyebilme şansı tanıyarak eğlenceli bir kullanım şansı yaratır. Video konferans, belgeler ve tarayıcılar gibi mobil üretkenlik gerektiren uygulamaları Axen 39″ HD Ready Smart TV For Android ile kablosuz görüntü aktarımı sayesinde telefonunuz üzerinden kullanın, ekran yansıtma özelliğini açarak belgeleri, fotoğrafları ve filmleri daha büyük ekranda görüntüleyin.

Bu sayede telefon ekranındaki tüm görüntüleri oldukça büyük bir şekilde görüntüleyerek sevdiklerinle birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsin.

– Miracast özellikli TV’ler ile eğlenceye konulan sınırları kaldır! –

Miracast ile Sınırların Ötesine Geç

Miracast ile yüksek görüntü kalitesine sahip televizyonunda yalnızca film ve dizi izlemek zorunda değilsin. Kablo problemi olmadan TV ve telefonu bağla, küçük bir ekrandan büyük ekrana geçiş yaparak seyir zevkini katbekat artır!

Geleceğe bir anı bırakmak için çektiğin fotoğraf ve videoları, kablosuz görüntü aktarımı sayesinde televizyonuna birkaç dokunuşla aktarabilir ve büyük ekranda keyifle izleyebilirsin. Bu sayede hem herkesin aynı anda görüntüleri görebilmesini sağlayabilir hem de büyük ekran kullanımı ile tüm detaylara hakim olabilirsin. Üstelik mobil oyunları da Miracast özelliği sayesinde televizyon üzerinden oynayabilirsin.

– Miracast özellikleri ile yepyeni bir deneyim elde et! –

Kablosuz Görüntü Aktarımı Özellikleri
  • Kablosuz görüntü aktarım özelliği, ortak Wi-Fi ağı veya Bluetooth üzerinden görüntüleri aktarabilmesi sayesinde kablo kalabalığını engeller.
  • Televizyonların görüntü ayarları içerisinden kolaylıkla bulunabilir ve yalnızca birkaç tuşla bağlantıya hazır hale getirilebilir.
  • Telefonlarda yer alan bildirim saklama özelliği sayesinde görüntü aktarılırken gelen özel bildirimlerin ekrana yansıması engellenebilir.
  • Telefonlarda bulunan tüm uygulamalar sorunsuz bir şekilde Miracast özelliği ile kullanılabilir. Bu sayede oyun, müzik çalar ve kurumsal uygulamalar gibi her türlü uygulamanın görüntü ve sesini sorunsuz bir şekilde televizyona aktarabilirsin.
  • Kablosuz görüntü aktarımı özellikli televizyonlarda bu özelliği kullanmak için ekstra bir uygulama yüklemene gerek kalmaz.

– Axen’de yer alan Miracast özellikli TV’ler ile en yeni teknoloji, en iyi fiyata seninle! –

Miracast Özellikli TV Almak İçin 5 Neden
  1. Telefon veya tablet üzerinde yer alan film ve dizileri basit bir bağlantı işlemi ile televizyona aktarabilir, keyifle seyredebilirsin.
  2. İş veya okul kaynaklı telefonuna gelen belgeleri büyük bir ekranda görüntüleyebilmek için bilgisayara aktarmaya ihtiyaç duymadan televizyondan kontrol edebilirsin.
  3. Telefonunda yer alan görüntüleri büyük bir kalabalığa göstermek için tek tek dolaştırmaya ihtiyaç duymadan Miracast özelliğini kullanabilir, herkesin görüntüleri keyifli bir şekilde seyredebilmesini sağlayabilirsin.
  4. Mevcut Wi-Fi ağın, internet bağlantısına sahip olmasa dahi ağ üzerinden görüntü aktarımı sağlanmaya devam edilir ve her zaman kullanıma hazır bir şekilde seni bekler.
  5. Oyun tutkunları için oldukça elverişli bir özellik olan Miracast sayesinde, arkadaşlarınla yaptığın oyun toplantılarında stratejileri büyük bir ekran üzerinden herkese anlatabilirsin.

– Miracast özelliğine sahip Axen TV’ler ile hayatına renk kat! –

Akıllı cihazları televizyon ile kablo problemi yaşamadan oldukça kısa sürede bağlayabilen ve görüntüleri anbean aktarabilen Axen TV’lere uygun fiyatlarla sahip olabilirsin. Sen de güncel teknolojik özellikleri bünyesinde barındıran Axen TV modellerinden dilediğini sepete ekleyebilir ve avantajlı bir alışveriş tadını çıkarabilirsin!

– Axen TV ile Kablosuz Görüntü Aktarımı’nı keşfet! –

Başa Dön