Okuma Süresi: 4 dakika
Frameless Nedir?

Frameless : İngilizcede “Çerçevesiz” anlamına gelen Frameless kavramı, televizyon ve monitörlerin etrafındaki çerçevenin incelik oranını ifade eder. Günümüzde en ince çerçevelere sahip televizyonlar, Frameless olarak kategorize edilir.

SUNNY 65’’ FRAMELESS 4K WEBOS SMART TV
Frameless Teknolojisini Keşfedin!

Tasarım ve işlevselliği bir araya getiren Frameless ekran teknolojisi, televizyon ve monitörlerin şık tasarım özelliklerine kavuşmasını sağladığı gibi, izleme deneyimini en üst boyuta taşımaya yardımcı olur.

WebOS 5.0 İşletim Sistemiyle Sunny 65” Frameless 4K webOS Smart TV şık tasarımı ve estetik yapısıyla sizlere eşsiz bir izleme deneyimi sunarken, sizlerde işletim sisteminin özelliklerini keşfedin!

Seyir deneyimini olumsuz etkileyen kalın çerçeveleri ortadan kaldıran Frameless, ekrandaki heyecan dolu ve sürükleyici görsellere odaklanmanızı sağlar.

Bu sayede yaşam alanınızdaki çerçevesiz televizyonunuzu yorucu bir günün ardından keyifli bir sinema deneyimi yaşamak ya da rekabet dolu oyunlar oynamak için kullanabilirsiniz. Frameless TV’ler, tüm kullanım etkinliklerinde keyifli bir deneyim yaşatır.

– Frameless Teknolojisi ile İnce Detaylara Yer Açın. –

Frameless Ekran Özellikleri

Frameless ekranlar, televizyon ve monitörlerin ekran oranını maksimum boyuta çıkarmak için kullanılır. Modern bir tasarım ve daha geniş bir izleme alanı sunan bu teknoloji, sinema ve oyun deneyimi için idealdir.

  • Frameless, ekran panelini kavrayan çerçevenin boyutlarını minimum seviyeye düşürür.
  • Frameless TV, genellikle Super-Slim Bezel olarak da adlandırılır. Süper ince çerçeve anlamına gelen bu tabir, çerçevesiz ekranları ifade etmek için kullanılır.
  • Frameless teknolojisi, şık ve işlevsel olmasının yanı sıra cihazların ağırlıklarını da büyük oranda düşürür.

Sinema ve Oyun Deneyimi İçin İdeal Özellikler

Frameless televizyonların sunduğu maksimum izleme alanı, sinema salonlarına en yakın deneyimi yaşam alanınıza taşır. Dikkatinizi dağıtan kalın çerçeveleri ortadan kaldırarak içeriklere odaklanmanızı sağlayan Frameless TV’ler, en sevdiğiniz dizi ve filmleri sürükleyici bir şekilde izlemenize yardımcı olur.

Bu sayede heyecan dolu dünyaların ayrıntılarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Çerçevesiz televizyonlar, oyunseverler için de daha derin bir deneyim yaşatır.

Sunny Frameless TV Almak İçin 5 Neden

Çerçevesiz ekranda izleme deneyimini Sunny ile yaşamak için pek çok sebep var. İşte bunlardan birkaçı:
Yaşam alanlarıyla uyum sağlayan estetik tasarım çizgileri.
Yalnızca ekrana odaklanmanıza ve içeriklerin tadını doyasıya çıkarmanıza yardımcı olan daha geniş ekran alanı.
Düşük ağırlık avantajı sayesinde duvara monteli kullanımlar için ideal olması.
Tasarım ve performans özelliklerini bir arada sunması.
Çoklu ekran kullanımlarında daha estetik görünen birleşim noktaları.

Frameless ve Standart Ekran Arasındaki Farklar Nelerdir?

Son yıllarda hızlı bir şekilde popülerliğini artıran Frameless TV’ler, standart televizyon modellerine kıyasla önemli farklılıklara sahiptir. Geleneksel televizyonlar, ekran çerçeve oranı konusunda göz yoran ve estetik olarak kötü bir izlenim veren çerçevelere sahiptir.

Bu çerçeveler ekrandaki içeriklere odaklanmayı zorlaştırdığı gibi, cihazın daha yüksek ağırlığa sahip olmasına da neden olur. Frameless TV’ler, ağırlık ve estetik sorununu etkili bir şekilde ortadan kaldırarak kullanıcıların en ideal izleme deneyimini yaşamasına yardım eder.

-Modern Yaşam Alanları İçin Zarif ve Etkileyici-

Frameless TV’ler Kimler İçin Uygundur?

Frameless

Çerçevesiz tasarıma sahip Frameless televizyonlar, estetik ve sürükleyici bir izleme deneyimi arayan kullanıcılar için ideal bir tercihtir. İzleme deneyimi sırasında detaylara odaklanmak ve nefes kesici bir deneyim yaşamak isterseniz siz de tercihinizi Frameless TV’ler yönünde kullanabilirsiniz. Bu sayede spor karşılaşmalarını, dizileri, filmleri ve aksiyon dolu oyunları daha sürükleyici bir şekilde deneyimleyerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

-Frameless Sunny TV’leri Keşfedin!-

Başa Dön