Okuma Süresi: 4 dakika
Cyclone Teknolojisi ve Çekim Gücü

Excellence Cyclone : Şehirleşmenin artması ile beraber toz almak ve ev temizlemek bir kâbus haline gelebilir. Evinizin sürekli tozlanmasından ve yeteri kadar temizleyememekten şikâyet ediyorsanız belki de kullandığınız elektrik süpürgesine dönüp bakmalısınız.

Artan otoyollar, eşyalar ve iklim değişikliği gibi sebeplerden doğan tozlanmayı engellemek için evdeki başlıca yardımcınız temizlik aletlerinizdir. Eğer doğru ürünleri kullanmıyorsanız düşük performans yüzünden evinizi temizlerken bolca efor sarf etmenize rağmen istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

İşte bu durumda “Cyclone Teknolojisi” imdadınıza yetişir. Sıradan toz torbalı süpürge modellerinden bir adım önde olan bu yeni yöntem sayesinde daha az çaba ile daha iyi bir temizlik yapabilirsiniz. En yeni teknoloji en uygun fiyata almak için bu teknolojiye göz atmalı ve faydalarını bilmelisiniz.

“Cyclone Teknolojisi nedir?” sorusu bu durumda aklınıza gelebilir. Bu yeni toz torbasız teknoloji süpürge çalışırken oluşan hava akımı ile tozları kendine çeker. Silikon toz toplama hacmi sayesinde havayı bir girdap haline getirir ve içeri giren partiküllerin dışarı çıkmasını engeller. Özel filtresi ise içerideki kirli havanın dışarı çıkmasını engelleyerek odanın atmosferinin bozulmasının önüne geçer.

Cyclone Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Standart tasarıma sahip elektrik süpürgelerinin en büyük problemi yüzeyleri temizlerken havayı bozmalarıdır.

Toz torbasına sahip bir süpürge içine parçalarla beraber hava çeker ve torbanın patlamaması için bunu geri bırakmak zorundadır.

Odanın atmosferindeki ve yerdeki tozlu havayı içine çektikten sonra dışarı atarken çoğu filtrelenemez.

Yıkanabilir Hepa filtreyle tozun havaya karışmasını engelleyen Sunny Excellence Cyclone Süpürge daha sağlıklı ve konforlu bir ortam sağlar.

Güneşli bir günde etrafı süpürürken havada yoğun toz oluştuğunu görüyorsanız sebebi süpürge kullandığı teknolojidir. Peki, Cyclone Teknolojisinin özellikleri nelerdir?

 • Cyclone teknolojisi ise havayı silikon parçaların içinde bulunan girdap ve fitresi yardımı ile temizler ve aynı sorunları yaşamanıza engel olur.
 • Toz torbasının dolması gibi bir problemi olmadığı için sadece havayı temiz tutmakla kalmaz, performansından da ödün vermez.
 • Tüm evi süpürmenize rağmen güçlü çekim gücü sayesinde ilk andan son ana kadar aynı emişi sağlar.
 • Toz torbasının hava dolması yüzünden düşen emiş gücü sorununa çözüm olan yeni bir teknolojidir.
 • Hava ve tozu girdap hareketi ile birbirinden ayırarak hazne içerisinde hapseder.
 • Toz haznesinin girişinde bulunan HEPA filtre sayesinde yaklaşık %99 oranında ayrıştırma yapar ve odaya iyi bir hava bırakır.
Neden Cyclone Teknolojisi Almalıyım?

Excellence Cyclone

Ergonomik, toz torbasız tasarımı ile yeni nesil modeli denemek için bir sürü farklı sebebiniz vardır. Cyclone teknolojisi neden önemlidir ve neden almalısınız sorusuna kısaca verilebilecek cevaplar şu şekildedir:

 • Hassas bünyesi bulunan küçük çocuklar ve alerjiye yatkın kişiler için odanın havasını koruyarak, tozu azaltır.
 • Kullanım ile performansı düşmediğinden evin her köşesini eşit emiş ile süpürebilirsiniz.
 • Toz torbası maliyeti, boşaltma işlemleri gibi para ve zaman kaybı yaratan unsurları hayatınızdan çıkarırsınız.
 • Tozun parçaları zamanla tıkayarak, elektrikli süpürgenin erken bozulmasına neden olan yapısından kurtulursunuz.
 • Uzun ömürlü ve güçlü emişe sahip bir cihaza sahip olduğunuz için zamanınız ve enerjiniz size kalır.
 • Yıkanabilir özellikte HEPA filtreler sayesinde filtre değişim sorunu ile yıllar boyu karşılaşmaz ve her kullanım sonrası en iyi sonuç için birkaç dakikada filtreyi temizleyebilirsiniz.
Cyclone ile En İyi Teknoloji En Uygun Fiyata

Eski makinenizi değiştirmek ya da çeyiziniz için en iyi modeli bulmak istiyorsanız Cyclone teknolojisine sahip modellere mutlaka göz atmalısınız. Şık tasarım detayları ve fonksiyonel kullanımın yanı sıra üstün teknolojisi ile yıllar boyu vazgeçilmeziniz olur.

Eski neslin zahmetli toz torbalı makinelerinin yerine gelen bu yeni teknoloji ile ev işleri zahmetli olmaktan çıkar. Geniş toz toplama hacmi, ergonomik ve kolay kullanılan gövde tasarımı, güçlü çekim gücü ile hayatınızı kolaylaştıran bir süpürge arıyorsanız Sunny küçük ev aletleri modellerini hemen inceleyebilirsiniz.

Başa Dön