Okuma Süresi: 4 dakika
Eve 2. Televizyonu Almak İçin Sebepler

Eve 2. Televizyonu Almak İçin Sebepler : Televizyonların son dönemde sunduğu yeni ve eğlenceli teknolojiler nedeniyle insanlar başından kalkmak istemeyebilir. Böyle bir durumda aynı evde yaşayanların hepsinin zevki farklı olduğundan, televizyon izleme sırası ve kumanda kavgası çıkması da olası bir durumdur. Babanızın, eşinizin veya çocukların elinden kumandayı alamıyorsanız çözüm ikinci bir televizyona sahip olmak olabilir! İşte size problemleri çözüme kavuşturan ikinci televizyonu almak için 5 neden…

İkinci Televizyonu Almak İçin 5 Neden
 • Sevdiğiniz programları yayın saatinde canlı olarak takip edebilmek için sıra beklemeniz gerekmez. Eşiniz maç izlerken siz aynı anda dizinin yeni bölümünü izleyebilirsiniz.
 • Bir televizyonunuz varsa odadan odaya taşımak ve kabloları takmak zor geldiğinden hep aynı yere bağlı kalırsınız. Oysa yatak odası ve mutfağa konulan ekstra bir televizyon evin her alanını değerlendirmenizi sağlar.
 • Çocuklarınız geniş ekranda oyun konsolu ile eğlenceli vakit geçirmek istiyor diye kendi keyfinizden ödün vermeniz gerekmez.
 • Evin diğer üyelerine uygun olmayan içeriklere sahip dizi ve filmleri izlemek için  onların yatmasını beklemeye son verir. Odanıza koyacağınız bir televizyon size mahremiyet sunar ve dilediğiniz saatte tek başınıza izlersiniz.
 • Uydu kanallarının yanı sıra internete bağlanan ve görüntü aktarımı yapabilen bir cihaza sahipseniz projelerinizi bitirmek için ikinci bir ekrana da sahip olursunuz.
Televizyon Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Teknolojinin sunduğu güzelliklerden biri de işlevleri artan televizyonlardır. Eski dönemlerden beri televizyonların yapabildiği şeyler o kadar çok değişti ki seçim yapmak zorlaştı. Peki, bu kadar çok seçenek arasında en yeni teknoloji en uygun fiyata nasıl bulunur? İşinizi kolaylaştıran tüyolar karşınızda!
Axen 32″ HD Ready Smart TV For Android™ ile görüntü seyrini en üst seviyede yaşayın ve en yeni teknolojiyi yakından takip edin.

 • Seçim yaparken televizyondan ne beklediğinizi iyi belirlemelisiniz. Sadece uydu yayınlarını mı izlemek istiyorsunuz yoksa internet yapımları vazgeçilmeziniz mi? Cevabınız “Evet!” ise mutlaka Smart TV modellerine göz atmalısınız.
 • Akıllı TV olarak da bilinen modeller sayesinde YouTube, Netflix ve Puhu TV gibi internet içeriği yayınlayan platformlara anında ulaşım sağlarsınız.
 • Tasarım özellikleri de seçim sırasında dikkat ister. İnce çerçeve daha fazla görüntüleme alanı sunarken montaj seçenekleri ve boyut kullanılacak alana uygunluğu belirler.
 • Görüntü kalitesi (HD, Full HD, 4K UHD gibi) ve görüntüleme teknolojileri de izleme sırasında alacağınız verimi artırdığı için karar verirken önemlidir.
 • Kullanılan ışık teknolojisine göre LED, OLED ve QLED gibi farklı özelliklere dikkat ederek en yüksek kalitede görüntüye ulaşabilirsiniz. Işık paneli teknolojisi yansıma ve görüntü kaybı üzerinde etkili unsurlardandır.
 • Garanti süresi, tamir imkânı, bağlantı portları, ekran yansıtma gibi farklı özellikler de seçim sırasında öne çıkar.
Televizyonda Hangi Özellikleri Aramalıyım?

Evinize alacağınız 2. televizyonda ya da yeni ev kurarken alınacak cihazda bazı özelliklerin olması size avantaj kazandırır.
İşletim sistemine ve işlemci hızına göre akıllı televizyonların kullanımı değişkendir. Güçlü bir sisteme sahip olan cihaz ile uygulamalar arası hızlı geçiş yaparak bekleme sorununu ortadan kaldırırsınız.
İlk açılıştan kapandığı ana kadar yapılan tüm işlemler seri ve pratik olarak halledilir, zamanınız size kalır.
İşiniz gereği bilgisayarda çalışıyorsanız, çocuklarınız derse yardımcı videolar izliyorsa ya da oyun oynamayı seviyorsanız görüntü aktarımı ve ekran yansıtma özelliği bulunan cihazları tercih etmek hayatınıza büyük katkı sağlar.

En İyi Teknoloji En Uygun Fiyata Nasıl Alırım?

Evlilik hazırlığı yapıyorsanız, yeni eviniz için televizyon bakıyorsanız ya da eskisini değiştirmek istiyorsanız her daim 2. cihazın avantajını göz önünde bulundurmalısınız. Günümüzde tek televizyon yalnız yaşamıyorsanız kimseye yeterli gelmez.

Eve 2. Televizyonu Almak İçin Sebepler

Peki, en avantajlı şekilde en kaliteli cihaza nasıl sahip olursunuz?
Tabii ki de AXEN ile ! AXEN sayesinde en yüksek teknolojik özelliklere ve çözünürlüğe ulaşabilir, avantajlı fiyatı ile aynı anda iki tane alabilirsiniz.

Başa Dön