HAKKIMIZDA

Atmaca Elektronik A.Ş, 1979 yılında kurucusu Hayrettin Atmaca tarafından kişisel bir girişim olarak ticari hayata dahil olmuş, kısa bir süre içinde vergi rekortmenleri listesine adını yazdırmıştır. Atmaca Elektronik A.Ş, SUNNY markası adı altında gerçekleştirdiği küçük ev aletleri, televizyon, uydu alıcısı, telefon, tablet gibi elektronik ürünler ve derin dondurucu grubundaki üretimleri sayesinde Türkiye’nin 3. Büyük Elektronik Üreticisi koltuğuna oturmuştur.

İstanbul’da 110.000 metrekarelik bir alana yayılan, yüksek teknolojiyle donatılmış üretim tesislerine sahip olan SUNNY; Türkiye’deki en modern yüzey montaj hatları ile yüksek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeydedir. Marka; Samsung, ZTE, Digiturk gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İç pazarda büyümesini günden güne sürdüren marka, ihracata verdiği önem ile de tanınmaktadır. Atmaca Elektronik A.Ş. hali hazırda 78 ülkeye ürünlerini ihraç ederek bu alanda da büyük başarı yakalamıştır.

AR-GE’ye Verilen Önem

Günümüzde tüketici beklentileri sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Atmaca Elektronik A.Ş. bünyesindeki AR-GE departmanı bu beklentileri karşılamak için sürekli yeni projeler geliştirmekte, elektronik grubunda 48 ekrandan 218 ekrana kadar LED TV’ler üretmektedir.

1994 yılında elektrikli ev aletleri üretimine başlayan Atmaca Elektronik A.Ş; yalın üretim tekniklerini kullanıp Once Piece Flow (Tek parça akış sistemi) prensibi ile tasarlanan ve tam otomasyonlu robot teknolojisi ile çalışan sistemle; SUNNY Esfera ve SUNNY Cascada elektrikli süpürgelerini tüketicilere üstün özellikli ürünler olarak sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Öncelik

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren SUNNY, 2007 yılında kurmuş olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyerek bu alana yaptığı yatırımları artırmıştır. SUNNY konusunda uzman müşteri ilişkileri personelleri ve ülke genelinde 500’den fazla satış sonrası hizmet merkezi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Çevreye Duyarlı Marka

2011 yılı itibari ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak ekolojiye de sahip çıkan SUNNY, çevreye karşı sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekte olup tüm yasal şartlara da uyum sağlamaktadır. Ayrıca 2013 yılında OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak bu konuda tüm firma genelinde risklerini belirlemiş ve kontrol altına almıştır.

İstihdam ve Çalışana Saygı

Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik A.Ş; istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, 38 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, binlerce çalışanı, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.

We’re happy with the amount of choices you may have at your disposal https://www.football-shirtssale.com/ with our ‘design your individual’ software, but we’re also dedicated to offering high quality grownup football uniforms which are both comfortable and durable. I have tried factories in each Thailand and China to manufacture buy cheap football kits sportswear, health clothing and football shirts for my on-line store and profitable brand. Contact, flag or intramural play, Power Picture has you Manchester City Home Football Shirt 2018/2019 lined with custom football t-shirts, shirts and more. We’re proud of the standard shirts from Manchester City Away Football Shirt 2018/2019 our on-line retailer, so take a look for your self and be one step closer to kitting your club Manchester City 3rd Away Football Shirt 2018/2019 out with stylish and comfy clothing. We acquired black A4 shirts with golden yellow cheap Liverpool football shirts design for our flag football workforce. It’s time to get ready with trendy customized football hoodies and customized womens shirts. Whether or not you’re heading Liverpool Home Football Shirt 2018/2019 to the big recreation or simply wish to wear your loyalty on your chest, the very best number of Navy t-shirts, tank tops, and more is correct here on the official Navy Store Liverpool Purple Away Football Shirt 2018/2019 the place your buy supports Navy Athletics. The Boombah INK 7 on 7 Soccer Extremely Efficiency Quick Sleeve Compression shirts includes a superb minimize Extremely Efficiency blended knit fabric that gives an incredible Liverpool 3rd Away White Football Shirt 2018/2019 compression fit with locked-down protection.
At Cisco Athletic, we create and manufacture youth and grownup flag football shirts to outfit cheap Tottenham Hotspur football shirts flag football gamers with quality gear whereas on the sphere. Regardless of whether or not you want customized lengthy-sleeve or short-sleeve shirts or shirts, sweatshirts Tottenham Hotspur Away Football Shirt 2018/2019 or jackets for men , women or your youth football team, flock or flex print – with our online software Tottenham Hotspur Home Football Shirt 2018/2019 it takes simply 4 simple steps to design your staff gear.
Customized football shirts products are most popular in North America, Western Europe, and Oceania. Following custom Tottenham Hotspur 3rd Away Football Shirt 2018/2019 group shirts on your reference. With our straightforward to make use of ‘design your own’ instrument you possibly can create gorgeous men’s custom football shirts that Everton home Football shirt 2018/2019 will final you for years to come back. Pink Lily’s cute football shirts are available many fabulous colors and styles, so discovering a tee that’s completely in sync with your fashion and pays homage cheap Real Madrid football shirts to your favourite sport is straightforward.